چگونه یک شریک دوچرخه سواری پیدا کنیم

دوچرخه سواری یک فعالیت جذاب است و هرچه افراد بیشتری برای حمل و نقل و همچنین تناسب اندام عالی دوچرخه سواری می کنند ، این ورزش در حال رشد است. بسیاری از افراد برای حمایت ذهنی و تعامل انسانی بیشتر از دوچرخه سواری با یک شریک لذت می برند. یافتن یک شریک دوچرخه سواری می تواند زمان بر باشد ، اما جوایز بسیار خوبی دارد.

تناسب اندام عالی
روستای هدف گردشگری نامق

روش اول : توسط کلام

1- با افراد دیگر صحبت کنید.
اگر هرگز به مردم اجازه ندهید که بفهمند چه کسی زیر کلاه ایمنی قرار دارد (وقتی سوار دوچرخه نیستید) ، هرگز نمی فهمند که شما چقدر از دوچرخه سواری لذت می برید. اگر می خواهید شخصی را پیدا کنید که مایل باشد با شما دوچرخه سوار شود ، باید اجازه دهید به عنوان یک دوچرخه سوار شناخته شوید. این احتمال وجود دارد ، ممکن است دریابید که دیگران مایلند شما را با کسی که به دنبال شریک زندگی برای سوار شدن هستند، در تماس قرار دهند.

2- علاقه مردم به دوچرخه سواری.
دوچرخه سواران جدید همیشه در جاده ها هستند و بسیاری بیشتر هم می خواهند. با صحبت با مردم در مورد دوچرخه سواری ، ممکن است تازه متوجه شوید که آنها نیز می خواهند از دوچرخه سواری بیرون بروند و آنها تمایل بیشتری به سوار شدن با شما دارند. در مورد اینکه از زمان دوچرخه سواری بهتر عمل کرده اید صحبت کنید و علاقه آنها را جلب کنید.به احتمال زیاد ، شما کسی را به اندازه کافی علاقه مند کردید که بتواند به جلو حرکت کند ، و او را به سوار شدن بیرون دعوت کنید.

3- بفهمید که هر کدام از خانواده شما سوار می شوند یا نه.
دوچرخه سواری می تواند زمان پیوند عالی باشد ، شما می توانید با یکی از اعضای خانواده که در غیر این صورت اوقات را با او نمی گذرانید دوچرخه سواری کنید. برای ایجاد انگیزه در یکدیگر آماده باشید و محدودیت های خود را بخاطر بسپارید. اگر سواری پدر و پسری را انتخاب کردید ، به یاد داشته باشید که پدر شما ممکن است در دور اول 25 مایل را نتواند طی کند و بالعکس. تا جایی که هر دوی شما خوشحال هستند و در آن زمان لذت بخشی برای هر دو نفر آموزش ببینید.

4- در میان دوستان خود به دنبال یک شریک دوچرخه سواری باشید.
دوچرخه سواری با یک شریک زندگی می تواند دوستان را به هم نزدیک کند. دوستان می توانند افراد خوبی برای سوار شدن باشند ، زیرا شما می توانید زمان بیشتری را با هم سپری کنید. با گفتن جملاتی مانند: “اوه ، هنگام گذراندن وقت با دوستانتان بیشتر ورزش خواهید کرد!” آنها را متقاعد کنید. حتماً چرخش مثبتی روی آن بگذارید و جنبه های منفی آنها را در ذهن خنثی کنید.

5- با دوچرخه سوارانی که از آنجا رد می شوید صحبت کنید.
در طول زندگی خود هر دوچرخه سواری لاستیک باد می کند. به عنوان یک قانون کلی ، باید متوقف شده و به آنها کمک کنید تا دوچرخه خود را تعمیر کنند. وقت خوبی خواهد بود که درمورد پیوستن به آنها در آینده سوال کنید. در حالی که به شما کمک می کند ، فقط به طور عادی اظهار نظر کنید ، “هی ، من متوجه شدم که به تنهایی دوچرخه سواری می کنی. اگر می خواهی ، می توانم برای بقیه زمان رانندگی با تو سوار شوم.” اگر آنها موافقت کردند ، پس همانطور که می گویید عمل کنید. وقتی یکی از شما مجبور به جدا شدن است ، فراموش نکنید که آیا شخصی که به او کمک کردید می خواهد در آینده با شما سوار شود یا خیر؟

6- با سایر دوچرخه سواران در باشگاه های دوچرخه سواری در منطقه خود صحبت کنید.
کلوپ های دوچرخه سواری معمولاً شامل دوچرخه سواران است که به عنوان یک منبع عالی برای یافتن یک شریک زندگی مفید است. با رفتن به کلوپ های محلی نه تنها با افراد دیگری که همان اشتیاق را دارند ارتباط برقرار می کنید بلکه با افرادی که در منطقه شما نیز دوچرخه سواری می کنند ملاقات می کنید. این موقعیت اجتماعی برای یافتن افراد عالی است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بپرسید.

روش دوم : آنلاین

1- وب سایتی را پیدا کنید که پیشنهاد پیدا کردن یک شریک دوچرخه سواری را داشته باشد.
وب سایت هایی مانند CyclingBuddy دوچرخه سواران را جفت می کنند تا هنگام سوار شدن با آنها شرکت داشته باشید. استفاده از یک وب سایت طیف گسترده ای از افراد را ارائه می دهد که استقامت ، سرعت و طول سواری متفاوت دارند. سایر کاربران نیز به دنبال دوچرخه سوارانی هستند که بتوانند با آنها دوچرخه سواری کنند ، بنابراین تنها شما نخواهید بود.

2- از وب سایت برای ارتباط با افراد دیگری که در حال جستجو هستند نیز استفاده کنید.
فقط ثبت نام کردن ، و گذاشتن آن در آنجا هیچ فایده ای ندارد. فعال شوید و خود را تبلیغ کنید. باز باشید و مایل باشید چیز جدیدی را امتحان کنید.

3- برای دیدار با شخصی که پیدا کرده اید برنامه ریزی کنید.
مکانی را انتخاب کنید که با دوچرخه به راحتی در دسترس باشد ، اما نه در محل خانه خود. به یاد داشته باشید که هنگام ملاقات با کسی برای اولین بار احتیاط کنید ، زیرا تا زمانی که با او ملاقات نکنید نمی دانید آنها چه کسی هستند.

4-سواری های خود را با هم پیگیری کنید.
فقط یک بار با آنها در مسافرت شریک نشوید ، به مدت یک ماه توقف کنید و یا صبر کنید. شما باید متعهد شوید که دوچرخه سوار شوید ، و در وقت خود انعطاف پذیر باشید. هر دوی شما زندگی هایی خارج از دوچرخه سواری دارید ، بنابراین این را حساب کنید.